Sest iga naine on kordumatu!

Suurused 36–62

AFIBELi hoolikalt valitud kangastest valmib tänu läbimõeldud lõigetele suurepäraselt istuv mood ja seda suurustes 36–62. Meie saladus on geniaalselt lihtne – iga rõivas on disainitud eesmärgiga tuua esile oma kandja loomulik ilu, sõltumata tema figuuritüübist. Võid kindel olla, et siin pakutav värvispekter esindab hooaja trenditoone ning stiilsetesse mustritesse on põimitud rohkelt iseloomu. Meid ajendab soov inspireerida igat naist väljendama julgelt oma naiselikkust, igaüks vaid talle ainuomasel kordumatul viisil.

Vaata meie kollektsiooni!

Naudi oma keha meie trendika kollektsiooniga! Sinu naiselikke kurve ei ole vaja lohvakate riiete alla peita, vaid kanna mõnuga rõivaid, mis näitavad figuuri parimast küljest ja toovad Su vormid nutikalt esile. Mängi mustrite ja lõigetega ning rõhuta taljet laia vööga!

Lühemad, pikad või lausa maani … Igal kleidil on oma sõnum!

Avar tegumood ja puusi kattev pikkus. Jääb valida vaid lühikesed või pikad varrukad...

Elastne värvel ja avarad sääred – Sinu mugava stiili pant!

Pikad, lühikesed, sirged, laienevad … Suurepärane valik igaks päevaks aastas!

Aluspesu

Leia oma suurus: enamik meie mudeleid on saadaval suuruseni 125 ning korvidele B, C ja D, mõned lausa korvile F.

Toetav aluspesu tagab mugavustunde kogu päevaks: laiad õlapaelad, hästiistuv seljaosa ning vähemalt kolmeastmeliselt ja kahe või enama haagiga reguleeritav kinnis.

Tugikaartega rinnahoidjad
Tugikaarteta rinnahoidjad
Pihikrinnahoidjad

Jalatsid

Kõik meie kingapaarid on hoolikalt disainitud nii, et Su jalg tunneb end nendes kui kodus. Meie mudelite standardlaius on 7 ehk G, kuid pakume ka eriti laia liistuga jalatseid (Laius 8).

Vaba aja jalatsid
Mokassiinid